%100 Doğal, Pamuklu Kumaşlar ile Üretiriz

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

%100 Doğal, Pamuklu Kumaşlar ile Üretiriz

ÇÜNKÜ HEDEFİMİZ DÜNYANIN DAHA YAŞANABILIR BİR YER OLMASINA KATKIDA BULUNMAKTIR.

Bugünün moda evleri, zamanla internet ortamına geçiş yapıyor. Çünkü sadece standart ölçülerde kıyafetler sunmakla kalmıyor aynı zamanda kişiye özel dikim gömlek seçeneğinide sunmakta. V4 Tailor olarak sizin özel ısmarlama ve dikim gömlek ihtiyaçlarınızı da karşılarken aynı zamanda %100 naturel doğal kumaşlar kullanıyoruz. Bu sayede çevre duyarlılığımızı korumaktayız.

Gömleklerinizde çoğu zaman kısa yada uzun gelen bölümlerden dolayı sorunlar çıkıyordur. iki seçeneğimiz var, birinci seçenek gömleği hiç almamak. ikinci seçenek terzide bunu tekrar düzelttirmek. V4 Tailor bunların hepsini sizler için yapmakla kalmaz aynı zamanda ısmarlama dikim de en kaliteli ve doğal kumaşları tercih eder.

Çevre bizim için hayatımızda büyük bir rol oynamaktadır. V4 Tailor ‘da kaliteli tasarım ve dikim kalitesini dün vermeden elde edersiniz. Bugün ısmarlama birçok giyim zincirin de olduğu gibi ısmarlama kıyafetler bir modadır. Özel moda, hayat boyu giyebileceğiniz bir şeydir. İşte bu yüzden özel modayı sürdürülebilir moda olarak adlandırıyoruz.

Çoğu kişi genellikle kişiye özel kıyafetler için çok para ödemeniz gerektiğini düşünüyor. V4 Tailor’da kişiye özel ısmarlama gömlek çeşitlerini en uygun fiyatlara bulacaksınız.

V4 TAILOR KIŞIYE ÖZEL ISMARLAMA GÖMLEKLER DIKERKEN:

  • Çevreye duyarlı çalışır
  • Size özel terzi ile çalışır
  • Yüksek kalitede dikim kalitesi ile çalışır
  • Gelişim sağlayan teknolojiyi kullanır
  • En uygun kumaş fiyatları sunar

MODA EVLERİ (HAZIR GİYİM ÜRETİCİLERİ ÇOK ÇALIŞIYOR.

Çünkü sürekli modalarını değiştiriyorlar ve düzenli olarak yeni koleksiyonlar çıkarıyorlar. Bu, bize her zamankinden daha fazla kıyafet satın almamıza sebep oluyor. Çoğu durumda uymayan giysiler alıyoruz.Bu durumda çok kıyafet olması yıl sonunda bunları çöpe atmamıza sebep oluyor.

Greenpeace’e göre örneğin Almanya’da 1,5 milyar giysi her yıl çöpe atılıyor. Giysi üretimi için çok miktarda kaynak tüketilir. Sadece pamuklu tişörtlerin üretimi için tek başına 2,000 litre (yaklaşık 2 ton) kadar su gerekli olduğu bilinmektedir. Bu durumun doğaya etkisi çok fazladır. Standart ölçülerde alacağınız gömleklerde de bu şekide çevreye zarar verebilirsiniz. V4 Tailor’da kişiye özel ısmarlama gömlekleri ile bu gibi problemler yaşamazsınız. Çevre dostu iseniz V4 Tailor sizin için burada.


1 yorum

Ömer · 31/05/2018 01:13 tarihinde

Cok güzel bi fikir=

Bir Cevap Yazın