Size Özel Tasarım

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

Size Özel Tasarım Diyoruz, Peki Ya Tasarımınızı Nasıl Yapabilirsiniz?

“Ben tasarımcı değilim” demeyin, çünkü bu çok kolay olacak! Sadece sizin için hazırladığımız görsel ve video öğreticilerini bir kaç dakikanızı ayırarak izleyip, tüm detayları öğrenebilir, hemen uygulayabilirsiniz.

Neye İhtiyacınız var?

1) Standart bir mezura ve ölçünüzü alacak bir kişi bulmanız yeterlidir.

Kişiye özel dikim gömlek çeşitlerinizi 15 dk içinde tasarlayarak ölçülerinizi vermeniz yeterli.Profesyonel terzilerimiz vücut ölçülerinize en uygun kalıp çalışmasını yapar ve size % 100 vücut uyum garantisi verir.

2) V4 Tailor sitesi anamenüsünde ve site girişinde yer alan “Tasarıma Başla” bağlantısına tıklayarak özel tasarım kısmına giriniz. Çok kısa bir sürede istediğiniz tasarımı  yaparak size özel tasarım gömleğinizi sipariş verebilirsiniz.

3) Öncelikle Kumaş seçiminizi yapınız ve ardından Beden tipi, yaka modeli, manşet ve cep modeli ile düğme ve iplik rengi seçimleri ve dilerseniz diğer kontrast seçimlerinizi yaparak “Tasarımı Tamamla” bağlantısına tıklayarak gömleğinizi sepete ekleyiniz. Ardından “Ölçünüzü Yazın” kısmından video öğreticilerde gösterildiği gibi, ilgili beden kısımlarınızı mezura ile ölçüp değerleri sipariş formunda ilgili kısımlara yazınız ve “Sepet ekranına” geçiniz. Eğer ölçünüzü yanlış girdiğinizi düşünüyorsanız, “Değiştir” butonuyla ölçüleri düzeltebilirsiniz. Ardından “Siparişi Tamamla” ile ödeme ekranına geçiniz. Ödemeniz tamamlandıktan sonra “Siparişiniz Alınmıştır” mesajını gördüğünüzde tasarımınıza ait tüm bilgiler tarafımıza ulaştırılmış demektir. Bu safhadan %100 size özel gömleğiniz usta terzilerimiz tarafından imalata alınacak ve ürününüz, 7-10 gün içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

***

Aşağıdaki ekran görüntülerimizi inceleyerek Kişiye Özel Tasarım nasıl yapılır ve Sipariş nasıl verilir, hızlıca öğrenebilirsiniz:

Gömlek Tasarımına Başla

 

Gömlek Tasarımına Başla

Bir Cevap Yazın