Neden Size Özel

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

NEDEN SİZE ÖZEL?

V4Tailor olarak müşterilerimize gerçekten benzersiz bir hizmet sunma gayretindeyiz. Kişiye özel tasarım gömlek çeşitleri ve ölçü sistemi ile farkımızı kalitemiz ile kanıtlıyoruz.
Misyonumuz basittir : İnsanlara kendi stilini seçme ve kıyafetleriyle kişiliklerini gösterme özgürlüğü vermek. Bunu en uygun fiyata verme cabası içerisindeyiz.

SİZE ÖZEL

Özel ısmarlama gömlek de en büyük avantaj vücudunuza mükemmel uymasıdır. Standart kalıpları unutun, sadece özel ölçüm sistemini takip etmeniz yeterlidir.

Kişiye özel ısmarlama gömlek mükemmel bir uyum sağladıktan sonra, bir terzinin gömleğinizde beden veya kol uzunluğunun tekrar düzeltilmesi gerekmez. V4Tailor bunu garanti eder.

SİZE ÖZEL TASARIM

V4 Tailor sizlere birçok çeşit de kumaş seçeneği sunar. İstediğiniz renk seçeneğini, örgü stilini veya kumaş kalitesinizi sanal mağazamızda bulabilirsiniz.

Ayrıca V4 Tailor ile istediğiniz manşet, yaka, cep ve bir çok kombinasyonu V4 Tailor design sayfasından yapabilirsiniz.

YÜKSEK KALİTE STANDARTLARI       

V4 Tailor , yüksek kaliteli ürünlerini sizlerin hizmetine sunarken terzilerimizin ve stilistlerimizin deneyim ve tecrübelerine  dayanır.Aynı zamanda 3D modelleme ve 3D vücut kalıbı modelleme  teknolojisinin üretimimize girmesi, ısmarlama gömleklerimizde en karmaşık seviyedeki ölçülerin dahi kusursuz bir sekilde uyarlanmasına olanak saglamakta.

***

Aşağıdaki ekran görüntülerimizi inceleyerek Kişiye Özel Tasarım nasıl yapılır ve Sipariş nasıl verilir, hızlıca öğrenebilirsiniz:

Gömlek Tasarımına Başla

 

Gömlek Tasarımına Başla

Bir Cevap Yazın