Kişiye Özel Tasarım Gömlek

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

Kişiye özel tasarım gömlek

Kişiye özel tasarım gömlek hemen her firma için oldukça büyük bir önem taşımaktadır ki bunu
hepimiz çok iyi biliyoruz. Her yaz kreasyonu, kış kreasyonu, ilk bahar ve son bahar kreasyonları için farklı kitlelere, farklı gelir seviyesinden insanlara ve farklı tarzlara her daim firmalar tekstil konusunda gayet elleri bol bir şekilde tasarımlar ile geliyor. Bu nedenle de aslında gerek herhangi bir alanda ünlü olmuş kişilerin üzerlerine kendi reklamlarını ve tasarımlarını tabiri caizse yapıştırarak bir moda algısını oluşturduklarını da söylememiz bu bağlamda mümkün. Yani kısacası, modanın kendisi popüler bir tasarımın farklı kesimler tarafından reklamla piyasaya sürülmesinden kaynaklıdır da diyebiliriz.

İşte tam da bu noktada hem popüler tarzda ürünlerin pahalılığı hem hemen hemen aynı kaliteye sahip iki farklı firma arasındaki inanılmaz fiyat uçurumları nedeniyle çoğu insan neredeyse istemeyerek de olsa sırf fiyat mecburiyetinden kaynaklı olarak çok beğendiği tasarıma en çok benzeyen ürünü satın alarak bir noktada aslında kendisini avutuyor demek sanıyoruz ki bu noktada yanlış bir terim olmaz çünkü birçoğumuzun bildiği üzere 1000 liralık bir ürüne çok benzeyen 100 liralık bir ürünü alıp kısa zaman dilimlerinde kullanıp hemen eskimesine şahit olabiliyoruz ve bu nedenle de 1000 liralık ürünlerin fiyat gazabından kaçarken 100 liralık ürünleri tekrar tekrar almaya razı olarak diğer bir firmaya hizmet ediyoruz.

Bizler sizlere bu konularda günümüzde teknoloji ile entegre olsa da pek fazla bilinmeyen bir sırdan bahsetmek istiyoruz; Kişiye özel tasarım gömlek uygulamamızdan! Kişiye özel tasarım gömlek dediğimizde o binlerce liralık gömleklerin kişiye özel tasarımlarını yapan firmaları aklınıza getirmenize, maddi açıdan gözünüzün korkmasına hiç gerek yok, çünkü tasarımınızın fiyatını ve kendisini de tamamen siz belirlemektesiniz. Tasarımı sizin belirleyecek olmanız beraberinde de kendi modanızı ve kreasyonunuzu yaratmanıza olanak tanıyacağından dolayı artık kendinizi ufak çapta bir moda tasarımcısı olarak görmenizde bizce hiçbir mahsur yoktur, zaten çevrenizden de bu sözleri yavaş yavaş duymaya kendinizi alıştırsanız bizce iyi edersiniz, çünkü tasarıma başladığınız andan itibaren moda dünyasının bir kısmı artık sizin ellerinizde!

***

Aşağıdaki ekran görüntülerimizi inceleyerek Kişiye Özel Tasarım nasıl yapılır ve Sipariş nasıl verilir, hızlıca öğrenebilirsiniz:

Gömlek Tasarımına Başla

 

Gömlek Tasarımına Başla

Bir Cevap Yazın