Kişiye Özel Ismarlama Gömlek

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

Kişiye Özel Ismarlama Gömlek

kişiye özel gömlek

Moda dünyası o kadar hızlı bir şekilde değişmektedir ki günlük yaşantımızda sürekli modayı takip edip tüm değişkenliklere ayak uydurmak ve bir trend yakalamak çoğu zaman imkânsız hale gelmektedir. Eminiz sizler de hayatınızda birçok kez “Şimdi de bu mu modaymış?” sorusunu sormuşsunuzdur. Haliyle birçok insan bu soruyu belki de her geçen gün değişen kreasyonlar ve trendler için kendisine soruyordur. Elbette modanın sizlerin de bildiği üzere belli bir kalıbı veya standardı yoktur, bir gün bir kişiye özel ısmarlama gömlek yapıldığında ertesi gün o gömleği gören kişiler o tek başına biricik olan gömleği bir moda ikonu haline getirebilirler. Bu noktada her ne kadar bahsi geçen gömleği giyen kişinin popüler olup olmaması önemli de olsa netice itibariyle mevzu bahsi geçen şey bir gömlektir ve insanların moda algısı kişiler üzerinden değil ürünler üzerindendir ancak elbette ki insanlara çekici gelen durumun bahsi geçen o popüler kimsenin giymeyi tercih ettiği üründür de diyebiliriz.

kişiye özel ısmarlama gömlek

Peki, sizlere kendi istediğiniz modayı oluşturma şansı verebileceğimizi söylesek ne derdiniz?Mesela kişiye özel ısmarlama gömlek yapabileceğimizden bahsetsek bunu nasıl karşılardınız? Eğer sizlerin tariflerine göre butik bir üretim yaptığımızı ve bu nedenle de fiyatlarımızın tıpkı diğer uluslararası markalar gibi aşırı yüksek olduğunu düşünüyorsanız tam bu noktada durmalısınız çünkü bizler aslında sizler için özel bir tasarım yapmıyoruz. Sizlerin tasarımlarına hayat veriyoruz. Evet yanlış okumadınız tasarımı tamamen sizlere bırakıyoruz. İstediğiniz herhangi bir tasarımda ve renkte oluşturacağınız kişiye özel ısmarlama gömlek ve diğer ürünler sayesinde artık bir trend takip etmenize ve modaya ayak uydurmanıza gerek kalmayacak çünkü tam da bu noktada sizlerin modayı ve trendleri yönlendirme şansınız olacak.

Teknoloji ile iç içe yaşamayı her zaman temel bir vizyonu haline getirmiş bir firma olarak sizlerin dokunuşları ve zevklerine göre kişiye özel tasarımlarla sizlere bu konuda tam destek veriyoruz. Sitemiz üzerindeki uygulamamızdan gerçekleştireceğiniz tasarımlar sayesinde hem kendi modanızı yaratmak için hem de içinizdeki stilisti ortaya çıkartmak için belki de uzun zamandır beklediğiniz o masrafsız, kaliteli ve bir o kadar da profesyonel imkanı an itibariyle bir tık ötenize kadar taşımış durumdayız.

Hemen kendi tasarımlarınızı oluşturmak için uygulamamıza tıklayın ve kendi modanızı yaratmanın keyfini çıkartın!

 

***

Aşağıdaki ekran görüntülerimizi inceleyerek Kişiye Özel Tasarım nasıl yapılır ve Sipariş nasıl verilir, hızlıca öğrenebilirsiniz:

Gömlek Tasarımına Başla

 

Gömlek Tasarımına Başla

Bir Cevap Yazın