Kişiye Özel Gömlek

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

Her birey özeldir. Kişiye özel gömlek denilince Bu düşünceye  hem ruhumuzu hem fikirlerimizi hemde vücut şeklimizi rahatça katabiliriz. Peki kıyafetlerimiz bizim için yeterince uyumlu mu? Aradığımız her şeyi mağaza mağaza gezmeden bulabiliyor muyuz? Maalesef ki hayır. Çünkü hepimizin vücut tipi farklı. Gerek iş gerekse günlük hayatımızın vazgeçilmez kıyafetlerinden biri de gömlektir.

kişiye özel gömlek Gömlekler kıyafet olarak bu  kadar yaygın olmasına rağmen her zaman istediğimiz kalıbı bulamıyoruz. Çünkü hepimizin vücut oran orantısı farklı. Buda bizi bir taraftan özel yaparken diğer bir taraftan da kıyafet seçerken maalesef ki bir hayli zorluyor. Bazen rengini bazen de kalıbını arayıpta bulamıyoruz. Burada imdadımıza kişiye özel gömlek fikri yetişiyor. Düşünsenize tam bedeninize uygun dilediğiniz renk ve desende gömlekler. Muhteşem değil mi? Bu aralar bu kadar yaygınlaşmasının sebeplerinden biri de bu olsa gerek. Bay, bayan, büyük, küçük demeden dilerseniz sevdiklerinizle bir takım halinde dilerseniz de “hot couture” olarak hiç fark etmez hayal dünyanızı gözlemlerinize yansıtmamız mümkün. Hem her bütçeye uygun hemde her fikre yatkın gömlekler herhangi bir kalıp sıkıntısı yaşamadan sizin olabilir. Çok beğenerek aldığınız, onca para verdiğiniz gömleğinizin boyun kısmı kapanmıyor bu  farklı bölgelerde de olarak hepimizin başına gelmiştir. Artık aldığımız gömlekleri rafa kaldırma devri kapandı. İşte artık bu kalıplara sığmak zorunda değiliz. Hem kaliteli işçilik hemde kişiye özel gömlek artık mevcut. İster kendinize, ister sevdiklerinize özel gömlekler siparişiniz için sizleri bekliyor.

Tek yapmanız gereken neye ihtiyacınızın olduğunu doğru tespit etmek. Gerisi o kadar hızlı ve kolay ki sizler de deneyimlediğiniz andan itibaren müdavimi olacaksınız. Özel günleriniz ve günlük yaşantınızda kullanıma uygun sınırsız seçenek sizleri de mest edecek. Herkes kaliteyi hakeder. İyi giyinmekse kişiye özel dikimden geçer.


Bir Cevap Yazın