Kişiye Özel Dikim Gömlek

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

Kişiye Özel Dikim Gömlek

Günümüzde kişiye özel dikim gömlek yapan yüzlerce hatta binlerce terzilerin ve büyük firmaların  olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat günümüz şartlarından ötürü herhangi bir şeyin başına özel sıfatı yüklendiğinde otomatik olarak o ürün bir butik olarak sayılmakta olduğu için haliyle biraz pahalı bir hale gelebilmektedir. Örneğin kişiye özel dikim gömlek yapan bir firmada tamamen kendi istediğiniz kumaş, kalite ve kesimlerde bir gömlek diktirmeniz sizce kaç paraya mâl olurdu? Elbette firmadan firmaya ve firmaların kullandığı kumaş kalitesinden tasarımcısına göre bu durum değişkenlik gösterse tam olarak istediğiniz özelliklerde bir şeyi bulmanız bazen zor, bazen ise oldukça pahalı bir hale gelebiliyor.

 

dikim gömlek

Kişiye Özel Dikim Gömlek Çeşitleri V4Tailor ile Ayrıcalık Kazanıyor

kişiye özel dikim gömlek

Firmamız yıllarca bu tarz durumlardan şikayet eden insanların seslerine kulak verdi, ihtiyaç analizlerini ve değerlendirmelerini yaptı ve sonuç olarak belki de yalnızca Türkiye’de değil birçok ülkede örnek oluşturabilecek bir yeniliğe imza attı ve kişiye özel dikim gömlek veya benzeri ürünler için artık çok ciddi paralar harcamanıza ve istediğiniz tasarımı defalarca kez dikimi yapacak kişiye anlatmanıza hiç gerek kalmadı diyebiliriz çünkü sizler şuan bu sitede dolaşırken bir tasarımcı olmanın ilk adımını attığınızın belki de farkında değilsiniz. Geliştirdiğimiz tasarım uygulaması sayesinde artık kendi ürünlerinizi tamamen kendi zevkinize ve kendi moda algınıza göre oluşturabilme şansını sizlere veriyoruz ve bu bağlamda aynı zamanda artık sizlerin modayı ve trendleri takip etmesinden ziyade oluşturacağınız güçlü ve zevkli tasarımlarınızla modanın ve trendlerin sizleri takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Dikim Gömlek ile Fark Yaratın

Uygulamamızı kullanırken içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkartmak için sizlere büyük bir fırsat veriyoruz. İstediğiniz kalitede, tasarımda, kumaşta ve renkte ortaya çıkartacağınız ürünler sayesinde artık kendinizi bir tasarımcı gibi hissetmenizin bizce hiçbir mahsuru yoktur. Hatta çevrenizden gelen sürekli ilgiye ve pozitif yorumlara da bizce şimdiden alışmanızda büyük yarar var. Hemen şimdi uygulamamızı kullanmaya başlayarak kendi tasarımlarınızı oluşturun ve kişiliğinizi, sanat ve estetik algınızı en iyi ortaya çıkartabilecek modelleri geliştirin. Bizlere düşen şey yalnızca sizlerin şaheserlerini dijital ortamdan çıkartıp elinize teslim etmek olacaktır.

Bu nedenle bizce vakit kaybetmeden o hep aklınızda olan tasarımı şu an ;

Uygulamamızı kullanarak ortaya çıkartın ve kendi trendinizi oluşturmanın keyfini çıkartın!

***

Aşağıdaki ekran görüntülerimizi inceleyerek Kişiye Özel Tasarım nasıl yapılır ve Sipariş nasıl verilir, hızlıca öğrenebilirsiniz:

Gömlek Tasarımına Başla

 

Gömlek Tasarımına Başla

Bir Cevap Yazın