Genel Bilgi

V4 Tailor tarafından tarihinde yayınlandı

1. V4Tailor hediye çeki ücretsiz. Şimdi nasıl devam etmeliyim?

Hediye toplayın hesabınıza eklenecektir. Bu işlemin otomatik olmaması durumunda kodu etkinleştirmek için lütfen müşteri hizmetleri [email protected] adresine başvurun.

2. Siparişimimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz için henüz ödeme yapmadıysanız müşteri alanınızda silebilirsiniz. Siparişi zaten ödemişseniz, 24 saat içinde müşteri hizmetlerimize başvurmuş olmalısınız – siparişinizi iptal edip size ödenen tutarı iade edeceğiz.

3. Birlikte teslim edilen iki farklı sipariş alabilir miyim?

Hiçbir siparişiniz gönderilmediği sürece tek bir pakette iki veya daha fazla sipariş verebiliriz.

4. Hediye sertifikanız var mı?

Kodu girin. “Kod gir” e tıklayın Kodu giriniz, “onayla” yı tıklayınız.

5. Telefonla müşteri hizmetleri de sunuyor musunuz?

V4Tailor telefonla müşteri hizmetleri sunmuyor. Bize çevrimiçi olarak e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. V4tailor ile nasıl bağlantı kurabilirim?

Web sitemizdeki iletişim bilgileri yoluyla veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. 24-48 saat içinde size cevap vereceğiz.

6. Siparişime zaten yerleştirilmiş değişiklikler yapabilir miyim?

Siparişinizi aldıktan sonra 24 saat içinde ölçümlerinizi, kumaş ve stil değişikliklerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. 24 saat sonra giysiler kesilmesi durumunda hiçbir değişiklik mümkün değildir.

7. V4Tailor çevreye duyarlı markalar kullanıyor mu?

Terziler İstanbul’daki tekstil fabrikamızda çalışıyor, adil ve şeffaf sözleşmeleri var, kendileri ve aileleri için kapsamlı sağlık sigortasından ve diğer avantajlardan yararlanıyorlar.

8. Diğer siparişler için de kullanıcı hesabımı kullanabilir miyim?

Siparişleriniz kullanıcı hesabınızda saklanır ve siparişleri kolayca geri alabilirsiniz.

Bunu yapmak için, ürünleri alışveriş sepetine eklemelisiniz “Ölçü ekle” yi tıklayın E-posta adresinizi ve şifrenizi kullanıcı hesabınıza girin Kullanmak istediğiniz profili seçin Sistemin tüm vücut ölçümlerinize zaten sahip olduğunu ve daha fazla ölçüm yapmadan herhangi bir ürünü satın alabileceğinizi unutmayın. Ayrıca, ödemeden önce değişiklik yapabileceğinizi unutmayın.


Bir Cevap Yazın